HIPERION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HIPERION

Samo opušteno i budi ono što jesi
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Republic of Kosova and Republic of Vojvodina

Ići dole 
+6
Brenda Sterling
nerzjeger
Sirena
VojvodaBGD
CRNI
Wookie
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 3:58 pm

Zelim prvi da cestitam nezavisnost Kosovu zasluzili su ! nadam se da ce i Vojvodina uciniti isto u skorije vreme dosta je bilo sad treba da se radi a ne propada sa srbijancima ... mi smo navikli da radimo a ne da seremo !
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
BLEK
BLEK
CRNI


Muški
Broj poruka : 17737
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.11.2007

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 3:59 pm

Mali koji ti je kurac ???
Nazad na vrh Ići dole
http://nesalomivi.smfforfree3.com/index.php?action=forum
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 4:04 pm

pogledajte temu ispod ... ja sam samo realan !
Nazad na vrh Ići dole
VojvodaBGD

VojvodaBGD


Muški
Broj poruka : 264
Godina : 38
Location : White Wathers
Datum upisa : 23.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 4:09 pm

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina 787960 neka neka,duboka vas jama ceka
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sdf-srbija.org
Sirena
Razbijačica
Sirena


Broj poruka : 4829
Godina : 29
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 4:09 pm

Zao mi je Kosova, to je deo Srbije, tamo je sva nasa istorija, kultura, svetinja...Jako me boli, i zao mi je ljudi tamo...Ako su tako mocni ljudi odlucili, mi tu nista ne mozemo, ili ces milom ili silom!
Ako se Vojvodina otcepi, meni ce biti jako zao, pogotovu zbog moje mame Vojvodjanke, ali ako tako vecina resi, onda iskreno od srca zelim svima srecu, i da ostanemo u dobrim odnosima svi.
zato kazem, ako treba da se otcepimo, neka se otcepimo u miru i ostanemo prijetelji!

Dakle, svako ko zeli da ode-to je njegovo pravo, postujem!

A kakve veze ima tema ispod? Tema ispod-govori o osecanjima nasim zbog izlozbe!
Isto tako bih smatrala da je u redu da dodje kosovki albanac i otvori temu, i napise nam njegova osecanja povodom izlozbe!
Nazad na vrh Ići dole
Sirena
Razbijačica
Sirena


Broj poruka : 4829
Godina : 29
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 4:10 pm

VojvodaBGD ::
Republic of Kosova and Republic of Vojvodina 787960 neka neka,duboka vas jama ceka
zamolila bih bez vredjana!
Nazad na vrh Ići dole
VojvodaBGD

VojvodaBGD


Muški
Broj poruka : 264
Godina : 38
Location : White Wathers
Datum upisa : 23.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 4:11 pm

Sirena ::
Zao mi je Kosova, to je deo Srbije, tamo je sva nasa istorija, kultura, svetinja...Jako me boli, i zao mi je ljudi tamo...Ako su tako mocni ljudi odlucili, mi tu nista ne mozemo, ili ces milom ili silom!
Ako se Vojvodina otcepi, meni ce biti jako zao, pogotovu zbog moje mame Vojvodjanke, ali ako tako vecina resi, onda iskreno od srca zelim svima srecu, i da ostanemo u dobrim odnosima svi.
zato kazem, ako treba da se otcepimo, neka se otcepimo u miru i ostanemo prijetelji!

Dakle, svako ko zeli da ode-to je njegovo pravo, postujem!

A kakve veze ima tema ispod? Tema ispod-govori o osecanjima nasim zbog izlozbe!
Isto tako bih smatrala da je u redu da dodje kosovki albanac i otvori temu, i napise nam njegova osecanja povodom izlozbe!

Kakvo bre otcepljivanje...koja vecina? to su prazne price nema ih ni 5% u celoj Vojvodini,Vojvodina je Srbija
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sdf-srbija.org
VojvodaBGD

VojvodaBGD


Muški
Broj poruka : 264
Godina : 38
Location : White Wathers
Datum upisa : 23.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 4:12 pm

Sirena ::
VojvodaBGD ::
Republic of Kosova and Republic of Vojvodina 787960 neka neka,duboka vas jama ceka
zamolila bih bez vredjana!

Nemam sta drugo da kazem odrodu koji priziva cepanje svoje Otadzbine,i ne znam zasto ova tema nije u djubretu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sdf-srbija.org
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 4:13 pm

VojvodaBGD ::
Sirena ::
Zao mi je Kosova, to je deo Srbije, tamo je sva nasa istorija, kultura, svetinja...Jako me boli, i zao mi je ljudi tamo...Ako su tako mocni ljudi odlucili, mi tu nista ne mozemo, ili ces milom ili silom!
Ako se Vojvodina otcepi, meni ce biti jako zao, pogotovu zbog moje mame Vojvodjanke, ali ako tako vecina resi, onda iskreno od srca zelim svima srecu, i da ostanemo u dobrim odnosima svi.
zato kazem, ako treba da se otcepimo, neka se otcepimo u miru i ostanemo prijetelji!

Dakle, svako ko zeli da ode-to je njegovo pravo, postujem!

A kakve veze ima tema ispod? Tema ispod-govori o osecanjima nasim zbog izlozbe!
Isto tako bih smatrala da je u redu da dodje kosovki albanac i otvori temu, i napise nam njegova osecanja povodom izlozbe!

Kakvo bre otcepljivanje...koja vecina? to su prazne price nema ih ni 5% u celoj Vojvodini,Vojvodina je Srbija
sanjaj !
Nazad na vrh Ići dole
Sirena
Razbijačica
Sirena


Broj poruka : 4829
Godina : 29
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 4:14 pm

VojvodaBGD ::
Sirena ::
VojvodaBGD ::
Republic of Kosova and Republic of Vojvodina 787960 neka neka,duboka vas jama ceka
zamolila bih bez vredjana!

Nemam sta drugo da kazem odrodu koji priziva cepanje svoje Otadzbine,i ne znam zasto ova tema nije u djubretu
Zato sto i Wooki ima pravo da izrazi svoje misljenje povodom Vojvodine, kao i svi mi...
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
BLEK
BLEK
CRNI


Muški
Broj poruka : 17737
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.11.2007

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 4:15 pm

Ovo je Crni forum prema tome ...ostaje i ova tema ..Mada se meni lično ne sviđa
Nazad na vrh Ići dole
http://nesalomivi.smfforfree3.com/index.php?action=forum
nerzjeger

nerzjeger


Muški
Broj poruka : 326
Godina : 39
Location : Sveti Ivan Zelina
Datum upisa : 17.11.2007

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 4:15 pm

čujem danas da je "neovisnost" stvar formalnosti...izlazi se sa nekim gotovim datumima...sve je izgleda odlučeno i dogovoreno!

žao mi je što je srbija ponovo brutalno silovana od strane zapadnih alijansi...
Nazad na vrh Ići dole
http://s2.bitefight.org/c.php?uid=68743
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 4:16 pm

duboka penetracija ...
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

Brenda Sterling


Broj poruka : 468
Datum upisa : 18.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 4:20 pm

Svako ima pravo na svoje misljenje ali zasto to mora da ide sa nekim vredjanjem?
Nazad na vrh Ići dole
Sirena
Razbijačica
Sirena


Broj poruka : 4829
Godina : 29
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 4:47 pm

Tacno, Brenda!
Nazad na vrh Ići dole
VojvodaBGD

VojvodaBGD


Muški
Broj poruka : 264
Godina : 38
Location : White Wathers
Datum upisa : 23.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 6:18 pm

Kosovo je Srbsko,bilo,jeste,bice

Sto se tice Vojvodine tu nema sta da se razgovara,njih zaista nema vise od 5% to pokazuju svaki izbori...mada i danas nema politicke partije koja se zalaze za to...osim fasistickog pokreta 64 zupanije....pa onda wookijev avatar je malo diskutabilan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sdf-srbija.org
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 6:27 pm

VojvodaBGD ::
Kosovo je Srbsko,bilo,jeste,bice

Sto se tice Vojvodine tu nema sta da se razgovara,njih zaista nema vise od 5% to pokazuju svaki izbori...mada i danas nema politicke partije koja se zalaze za to...osim fasistickog pokreta 64 zupanije....pa onda wookijev avatar je malo diskutabilan
64 zupanije su mentoli .... liga ti je puna ljudi mog razmiljanja samo niko jos nije pokrenuo pravu pricu po meni bi idealan trenutak za pocetak price o nezavisnosti bilo kada se otcepi kosovo a da kulminira kada izvaraju masu za one akcije ...
Nazad na vrh Ići dole
VojvodaBGD

VojvodaBGD


Muški
Broj poruka : 264
Godina : 38
Location : White Wathers
Datum upisa : 23.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 7:41 pm

Wookie ::
VojvodaBGD ::
Kosovo je Srbsko,bilo,jeste,bice

Sto se tice Vojvodine tu nema sta da se razgovara,njih zaista nema vise od 5% to pokazuju svaki izbori...mada i danas nema politicke partije koja se zalaze za to...osim fasistickog pokreta 64 zupanije....pa onda wookijev avatar je malo diskutabilan
64 zupanije su mentoli .... liga ti je puna ljudi mog razmiljanja samo niko jos nije pokrenuo pravu pricu po meni bi idealan trenutak za pocetak price o nezavisnosti bilo kada se otcepi kosovo a da kulminira kada izvaraju masu za one akcije ...

Liga je inace vrlo bitan politicki faktor Republic of Kosova and Republic of Vojvodina 787960 Republic of Kosova and Republic of Vojvodina 787960 Republic of Kosova and Republic of Vojvodina 787960
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sdf-srbija.org
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 7:44 pm

VojvodaBGD ::
Wookie ::
VojvodaBGD ::
Kosovo je Srbsko,bilo,jeste,bice

Sto se tice Vojvodine tu nema sta da se razgovara,njih zaista nema vise od 5% to pokazuju svaki izbori...mada i danas nema politicke partije koja se zalaze za to...osim fasistickog pokreta 64 zupanije....pa onda wookijev avatar je malo diskutabilan
64 zupanije su mentoli .... liga ti je puna ljudi mog razmiljanja samo niko jos nije pokrenuo pravu pricu po meni bi idealan trenutak za pocetak price o nezavisnosti bilo kada se otcepi kosovo a da kulminira kada izvaraju masu za one akcije ...

Liga je inace vrlo bitan politicki faktor Republic of Kosova and Republic of Vojvodina 787960 Republic of Kosova and Republic of Vojvodina 787960 Republic of Kosova and Republic of Vojvodina 787960
u vojvodini i tekako jeste ima trenutno oko 30% plus manjine ... i jos kad se masa nalozi .... a svakim danom na sve vise ima !
Nazad na vrh Ići dole
VojvodaBGD

VojvodaBGD


Muški
Broj poruka : 264
Godina : 38
Location : White Wathers
Datum upisa : 23.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 7:49 pm

hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 30%!!!??

Decko ajde ne lupaj....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sdf-srbija.org
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptySub Feb 09, 2008 7:52 pm

VojvodaBGD ::
hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 30%!!!??

Decko ajde ne lupaj....
dobro .... samo ti negiraj !
Nazad na vrh Ići dole
djura

djura


Broj poruka : 210
Datum upisa : 07.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptyNed Feb 10, 2008 12:11 am

[quote="Wookie"][quote="VojvodaBGD"]
Wookie ::
VojvodaBGD ::
Kosovo je Srbsko,bilo,jeste,bice


Liga je inace vrlo bitan politicki faktor Republic of Kosova and Republic of Vojvodina 787960 Republic of Kosova and Republic of Vojvodina 787960 Republic of Kosova and Republic of Vojvodina 787960
u vojvodini i tekako jeste ima trenutno oko 30% plus manjine ... i jos kad se masa nalozi .... a svakim danom na sve vise ima !
Ima 30% al u kurcu LSV moze da osvoji najvise 10 % glasova u Vojvodinmi i to zajedno sa Cedom ,mada se ja na tvom mestu ne bi zalagao za nezavisnost Vojvodine jer ako se otcepimo moze nam pasti na pamet da vama bosancima ,hercegovcima ,crnogorcima ili licanima poput Canka kupimo kartu u jednom pravcu za zavicajna brda a posto smo mi lale dobri ljudi i sendvic za put cemo vam dati Republic of Kosova and Republic of Vojvodina 261917
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

Brenda Sterling


Broj poruka : 468
Datum upisa : 18.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptyNed Feb 10, 2008 12:15 am

Nego,ovde su neki zaboravili za glasovnu promenu jednacenje suglasnila po zvucnosti?
Ono kada B prelazi u P?
Srbija,srpski?
C,c,c.......
Nazad na vrh Ići dole
Maaaja

Maaaja


Broj poruka : 105
Location : Novi Sad
Datum upisa : 03.12.2007

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptyNed Feb 10, 2008 1:00 am

Eeee pa kad smo vec tako poceli,ja glasam da se onda Backa otcepi od Vojvodine i eto:PPPPPPPPPP

Ma dajte ljudi,kakvo otcepljivanje...pa ovako nesto moze da padne samo nasem narodu na pamet...fuj fuj fuj
Nazad na vrh Ići dole
VojvodaBGD

VojvodaBGD


Muški
Broj poruka : 264
Godina : 38
Location : White Wathers
Datum upisa : 23.01.2008

Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina EmptyNed Feb 10, 2008 10:46 am

I ja kazem...Vojvodina je Srbija
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sdf-srbija.org
Sponsored content





Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Re: Republic of Kosova and Republic of Vojvodina   Republic of Kosova and Republic of Vojvodina Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Republic of Kosova and Republic of Vojvodina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» KK Vojvodina
» Vojvodina
» Fk Vojvodina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HIPERION :: SRBIJA :: KOSOVO I METOHIJA-
Skoči na: