Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Godina : 28
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Euro 2008. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro 2008.   Euro 2008. - Page 4 EmptySre Jun 18, 2008 6:39 pm

Location : Zagreb

daj zeno....eksplodirat ces....sta se ljutis?
Sirena
Razbijačica
Sirena

Godina : 28

zato sto ne mogu da dodjem do veikog televizora kuci, zbog fudbala! Euro 2008. - Page 4 56614

Sirena ::

Ali u ono vreme kada hocu da gledam Hugha Lauria JESU Euro 2008. - Page 4 650815 Euro 2008. - Page 4 650815
CRNKA

CRNKA

Broj poruka : 3376

PočaljiNaslov: Re: Euro 2008.   Euro 2008. - Page 4 EmptyČet Jun 19, 2008 3:36 pm

O danas pocinje tek biti zanimljivo Euro 2008. - Page 4 83669 Euro 2008. - Page 4 83669

Datum upisa : 07.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Euro 2008.   Euro 2008. - Page 4 EmptyPet Jun 20, 2008 5:45 pm

Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Euro 2008.   Euro 2008. - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 1:24 am

Zao mi je! Crying or Very sad

Jbg, dragi ste mi vi rvati, ali ipak, sa muslimanima smo ziveli 500 godina, nije to malo Euro 2008. - Page 4 787960
CRNI
BLEK
BLEK
CRNI

Muški
Godina : 50

PočaljiNaslov: Re: Euro 2008.   Euro 2008. - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 10:11 pm

Jebiga ...sad si me razočarala ....
vedrana_zg
Srce foruma
Srce foruma

Ženski
Godina : 44

PočaljiNaslov: Re: Euro 2008.   Euro 2008. - Page 4 EmptyNed Jun 22, 2008 11:16 am

Nizozemska - Rusija 1:3
Tijek susreta:
Već u uvodu opasno prijete Nizozemci. Gio van Bronckhorst s lijevog je boka nabacio na Dirka Kuyta koji se u kaznenom prostoru nije dobro snašao pa su Rusi uspjeli otkloniti opasnost.
Opasno su Nizozemci na sredini terena prodali loptu Pavljučenku koji je povukao sve do šesnaesterca, ali kad je pokušao dodati Aršavinu koji je čekao pred golom, blokirao ga je De Jong koji se stigao vratiti natrag i pokrpati rupu koja je nastala u obrani.
Prilika za Rusiju! Rusi su izborili slobodan udarac na desnoj strani nizozemskog šesnaesterca. Žirkov je izvanredno pucao iz prve, a Van der Sar efektnom paradom odbio loptu u korner.
Prilika za Rusiju! Loptu je nakon udarca iz kuta glavom odbio Engelaar, a izvan šesnaesterca je primio Kolodin i silovito pucao, ali Van der Sar je odbio loptu koja opet izlazi u korner. Novi udarac iz kuta Rusija nije kvalitetno iskoristila.
Prilika za Rusiju! Po desnoj se strani probio Žirkovi i poslao centaršut na Pavljučenka koji glavom puca preko gola iako je bio neometan.
Rusi su u utakmicu ušli čvrsto, agresivno, bez ikakvog respekta prema favoriziranim Nizozemcima i već su u prvih 15 minuta stvorili nekoliko dobrih prilika kojima su opasno ugrozili Van der Sarov gol, ali realizacija im i dalje predstavlja problem.
Još jednom je Žirkov imao slobodan udarac na desnoj strani, ovoga puta oko pet metara dalje nego prije nekoliko minuta, i opet je pokušao pucati izravno, ali loptu je poslao visoko na tribine.
Jedan su slobodan udarac na desnom boku izborili i Nizozemci, ali Akinfejev je dobro istrčao na Sneijderov ubačaj i prihvatio loptu prije nizozemskih skakača.
Prilika za Nizozemsku! Sneijder se probio pored Anjukova koji je otišao u prazno i ostao oči u oči s Akinfejevom. Nizozemac se spremao na udarac, ali ispred njega se od nikud stvorio Ignjaševič i blokirao taj šut koji bi zasigurno odsjeo u mreži.
U 22. minuti Rusi su zakuhali još jednu opasnu situaciju pred golom Nizozemske, s desne je strane ubacio izvrsni Žirkov koji igra fantastično na ovom Euru, a Aršavin je ostao za korak kratak i nije uspio stići na loptu na vrijeme da je ugura u gol.
Izborili su Rusi slobodan udarac i s lijeve strane, a ovoga puta izvođač je Žirjanov koji ubacuje u kazneni prostor, gdje se Edwin van der Sar ne da iznenaditi.
Prilika za Nizozemsku! U 26. minuti opasnio je sa 16 metara pucao Engelaar kojem se lopta odbila nakon što su Nizozemci izveli korner, ali promašio je okvir gola za nekoliko centimetara.
Prilika za Nizozemsku! Veliku su šansu Nizozemci propustili u 30. minuti. Slobodan udarac s desne strane izveo je Sneijder, a lopta je išla na peterac gdje se oslobodio Van Nistelrooy i ispružio nogu da je smjesti u gol, ali promašio je loptu za par centimetara.
Prilika za Rusiju! Odmah uzvraćaju i Rusi preko svog najboljeg igrača Aršavina koji je promješao svog čuvara na lijevoj strani i pokušao sam zabiti gol. Fenomenalan udarac Aršavina Van der Sar je izvukao iz male mrežice!
Prilika za Rusiju! Samo nekoliko sekundi kasnije još jednom velikom obranom Van der Sar je spasio Nizozemce. Kolodin je i po drugi put pokazao da ima top u nogama i opalio s tridesetak metara, a nizozemski vratar opet se izvio koliko je dug i širok i odbio loptu u korner.
Prilika za Rusiju! Nakon udarca iz kuta lopta je opet došla do Kolodina koji se ne libi pucati ni sa više od 40 metara. Ovoga je puta bio nešto manje precizan, lopta je prošla oko pet centimetara iznad grede.
Prilika za Nizozemsku! U 36. minuti zaprijetio je Van Nistelrooy koji se izborio za poziciju pokraj dva protivnička braniča, ali njegov udarac zaustavio je Akinfejev. Odbijena lopta išla je ravno na nogu Van der Vaarta, ali ispred njega je stigao uklizati Anjukov.
Prilika za Nizozemsku! Kolodinova pogreška u 44. minuti gotovo je skupo kotala Rusiju. Ruski je stoper loptu gurnuo u prazan prostor točno na liniji šesnaesterca gdje nije bilo niti jednog Rusa, ali bio je Rafael van der Vaart koji se brzo snašao i pucao po sredini vrata, ali Akinfejev je bio dobro postavljen i obranio njegov udarac.
(poluvrijeme)
Umjesto Dirka Kuyta drugo će poluvrijeme odigrati Robin van Persie. Marco van Basten nakon prvog poluvremena odlučio je da nešto mora mijenjati jer njegovi izbranici nisu bili dovoljno efikasni u fazi napada.
Prilika za Nizozemsku! Već u 45. minuti Van Persie se našao u prvoj šansi nakon što su Nizozemci brzom akcijom s tri dodavanja razbili rusku obranu. Nizozemski napadač dobro je utrčao na loptu u kazneni prostor, ali njegov udarac ljevicom nije bio precizan.
Dobrom kombinacijom po lijevoj strani Rusi su uspjeli ubaciti loptu u šesnaesterac za Aršavina gdje ju je pred njim odnio Ooijer. Aršavin pada, ali sudac ni ne pomišlja na kazneni udarac.
Van Basten se već u 53. minuti odlučio na još jednu izmjenu. Ušao je Johh Heitinga, a izašao Khalid Boulahrouz, ispraćen pljeskom cijelog stadiona. Podsjetimo, Boulahrouz je odlučio igrati iako mu je novorođena kćer preminula nakon poroda prije tri dana.
Prilika za Rusiju! Još jednom Rusi opasno prijete iz prekida. Slobodni udarac s lijeve strane ovoga puta izveo je Aršavin i pucao tik pored gola.
GOOOOOL za Rusiju! Opet su se Rusi probili po lijevoj strani u 56. minuti. Centrirao je Semak, a ispred Mathijsena oslobodio se Pavljučenko koji je izvrsno natrčao na ubačenu loptu i desnom je nogom ugurao u gol.
Prilika za Rusiju! Dubinskom loptom kroz sredinu prema desnom boku Aršavin je pronašao Saenka koji je ušao u sredinu, prodao lažnjak Heitingi i pucao tik uz vratnicu.
Već u 62. minuti Van Basten je povukao i treću izmjenu. Umjesto Engelaara ušao je Afellay
U 63. minuti Rusija je izborila još jedan korner. Izvođač je Žirjanov, a lopta je opet došla na bok do Semšova koji prebacuje za Pavljučenka na drugoj strani. Pavljučenko je pokušao gađati volejem iz prve, iz gotovo nemoguće pozicije, pa ne iznenađuje što je lopta otišla u gol-aut.
Nizozemci su i dalje opasni isključivo iz prekida. Sneijder je izveo udarac iz kuta na drugu stativu gdje je čekao Van Persie, ali nizozemski je napadač pucao pokraj gola.
Nizozemski pritisak koji je uslijedio nakon ruskog gola na trenutak je prekinuo Žirjanov oduzevši Nizozemcima jednu loptu s kojom je ušao u kaznen prostor i tražio Pavljučenka povratnom loptom, ali u posljednji tren je uklizao De Jong i spasio čisti gol.
U igru je ušao Biljatedinov, a izašao je Semšov.
Opet su Rusi preuzeli inicijativu i stvorili dvije kvalitetne prilike u dva uzastopna napada. Izvrsa akcija s pet brzih dodavanja gurnula je Pavljučenka pred Van der Sara, ali ruski je napadač bio previše blizu gol-aut liniji i morao je gađati bliži kut gdje je bio nizozemski vratar.
Prilika za Nizozemsku! Slobodan udarac s 20 metara ravno po sredini izveo je Robin van Persie i pucao preko živog zida, ali i preko gola. Zapanjen je ostao Wesley Sneijder, koji je trebao po dogovoru izvesti taj slobodan udarac kad je Van Persie utrčao ispred njega!
Prilika za Nizozemsku! U 80. minuti iz daljine, s gotovo 30 metara, pucao je i Sneijder, ali iako je udarac bio silovit, lopta je prošla oko metar iznad grede. Minutu kasnije Sneijder je opet bio u prilici za šut, a ovoga puta samo su ga centimetri dijelili od gola.
Umjesto Saenka u igru je ušao Torbinski.
Prilika za Rusiju! U 82. minuti Rusi su propustili priliku da nokautiraju Nizozemsku. Dugo su loptu u kazenom prostoru Nizozemske držali Žirjanov, Žirkov, Aršavin, pokušavajući ući s njom u gol, a dok su se odlučili za udarac već je bilo kasno.
Nizozemci su ostali bez riješenja, njihove se akcije svode na dodavanje lopte Sneijderu koji puca prema golu. S dva uzastupna udarca playmaker Real Madrida izborio je dva uzastopna kornera.
GOL za Nizozemsku! Prekidi su napokon Rusima došli glave. Jedino nizozemsko oružje u ovoj utakmici proradilo je u 86. minuti. S lijeve je strane slobodan udarac izveo Sneijder, u petercu se prema lopti bacio Van Nistelrooy i glavom zabio za 1:1.
(kraj drugog poluvremena)
Prvi produžetak:
Prilika za Nizozemsku! Prva prilika produžetaka pripala je Nizozemcima. Svoj valjda deseti udarac na gol uputio je Sneijder, ravno u ruke Akinfejeva.
Prilika za Rusiju! U 95. minuti Aršavin je ostao jedan na jedan protiv Ooijera i uspio si otvoriti prostor za udarac sa 17 metara, ali nije bio precizan. Pavljučenko je na lijevoj strani sam čekao da dobije loptu.
Prilika za Rusiju! Pavljučenko je svoju šansu dobio u 97. minuti kada je pucao s lijeve strane šesnaesterca i pogodio točno u spojnicu vratnice i grede!
Prilika za Rusiju! Opet je Aršavin unio pomutnju u protivničke redove. Najbolji ruski igrač sjurio se po desnom boku u kazneni prostor i u stopostotnu situaciju gurnuo Torbinskog koji sa tri metra puca ravno u Van der Sara.
Prilika za Rusiju! Heitinga je srušio Aršavina na 31 metar od gola u 100. minuti, a pucao je Kolodin, no opet su centimetri nedostajali da se zatrese Van der Sarova mreža.
Drugi produžetak:
U 106. minuti po mnogima najbolji sudac Europskog prvenstva Luboš Michel zakinuo je Ruse za klasnični kazneni udarac. Heitinga je u šesnaestercu srušio Žirkova, ali slovački sudac je ostao Nijem.
GOOOOL za Rusiju! U 112. minuti Andrej Aršavin je napokon uspio ono što je pokušavao cijelu utakmicu. Probio se po lijevoj strani sve do aut linije i iz nemoguće situacije centrirao za Torbinskog koji zabija za 2:1.
U igru ulazi Sičev, izlazi Pavljučenko.
GOOOOL za Rusiju! U 116. minuti fantastični Andrej Aršavin stavio je točku na i. Ovoga puta ua kazneni je prostor ušao po desnoj strani, predriblao dva nizozemska braniča i smjestio loptu u gol kroz noge Van der Saru! Andrej Aršavin igra nevjerojatnu utakmicu!
Nizozemci se i dalje nadaju preokretu. U 119. minuto izravan slobodan udarac prema golu Akinfejeva izveo je Van der Vaart, ali nije bio dovoljno precizan.
vedrana_zg
Srce foruma
Srce foruma

Ženski
Godina : 44

Sirena ::

da...i to u zadnjoj minuti nadoknade drugog produzetka...ma... ne ponovilo se...i nadam se da ce ih Švabe rasturiti u polufinalu ko beba zvečku